Občanské sdružení Respondeo

Poskytujeme tři sociální služby: občanskou poradnu (pomáhá lidem v obtížné životní situaci řešit např. dluhovou problematiku, občanskoprávní spory, apod.), dále Centrum pro pomoc obětem násilí a trestných činů a Intervenční centrum, které poskytuje podporu obětem domácího násilí. Naše služby jsou profesionální, diskrétní a zcela bezplatné. Na problémy nejste sami - jsme tu pro Vás!

Občanská poradna Respondeo

Dostali jste se do složité životní stiuace a nevíte jak dál? Neznáte svá práva nebo si nejste jisti jak postupovat při jednání s úřady a institucemi? Právě pro Vás je tu občanská poradna. Všechny námi poskytované služby jsou diskrétní a bezplatné. Využijte jich!

Centrum pro pomoc obětem

Pomáháme Vám orientovat se v trestním řízení. Jako oběť násilí nebo trestného činu nesmíte trpět ještě tím, že neznáte svá práva a nevíte, jak v nastalé složité životní situaci postupovat. Nabízíme Vám oporu a zastání, nebojte se nás kontaktovat. Bezplatně, nezávazně, diskrétně.

Intervenční centrum Respondeo

Nabízí účinnou pomoc obětem domácího násilí. Vedle psychické a sociální podpory máte možnost využít i právního poradenství při konzultacích a sepisování dokumentů. Využijte našeho silného zázemí, zkušeností a kontaktů na spolupracující organizace. Bezplatně, diskrétně a profesionálně.

Pobočky

Mapa poboček Centra pro pomoc obětem:

NYMBURK - tel.: 731 588 632

nám. Přemyslovců 14/11 (budova České spořitelny, 2. patro)

Středa: 13:00-17:00

Pobočka se nachází ve druhém patře České spořitelny. Má bezbariérový přístup a díky společnému vchodu s bankou nabízí zcela diskrétní přístup (z náměstí se vchází do banky, uvnitř budovy se pohybujete naprosto anonymně až k samotným konzultovnám). Lokalita v centru Nymburka je výborně dostupná veřejnou dopravou.

KOLÍN - tel.: 776 561 895 nebo 731 588 632

Na Pustině 1068 (budova „Kolárka", pod OD Tesco)

Konzultační hodiny nejsou pevně stanoveny, konzultace jsou tedy možné pouze po předchozím objednání.

Kolínská pobočka nabízí dobrou dostupnost hromadnou dopravou (ČD - Kolín zastávka 4 min chůze). Přístup je bezbariérový. V budově sídlí i další instituce - zachování anonymity.

MLADÁ BOLESLAV - tel.: 775 561 881 nebo 731 588 632

Sirotkova 1242 (budova bývalého Telecomu)

Konzultační hodiny nejsou pevně stanoveny, konzultace jsou tedy možné pouze po předchozím objednání.

Poloha v administrativní budově nedaleko nádraží (6 min chůze) zaručuje dobrou dostupnost, anonymitu i bezbariérový přístup.

KUTNÁ HORA - tel.: 776 561 895

Česká 235 (budova o. s. Povídej)

Konzultační hodiny nejsou pevně stanoveny, konzultace jsou tedy možné pouze po předchozím objednání (tel.: 776 561 895 nebo e-mail: stekla@pomocobetem.cz).