Občanské sdružení Respondeo

Poskytujeme tři sociální služby: občanskou poradnu (pomáhá lidem v obtížné životní situaci řešit např. dluhovou problematiku, občanskoprávní spory, apod.), dále Centrum pro pomoc obětem násilí a trestných činů a Intervenční centrum, které poskytuje podporu obětem domácího násilí. Naše služby jsou profesionální, diskrétní a zcela bezplatné. Na problémy nejste sami - jsme tu pro Vás!

Občanská poradna Respondeo

Dostali jste se do složité životní stiuace a nevíte jak dál? Neznáte svá práva nebo si nejste jisti jak postupovat při jednání s úřady a institucemi? Právě pro Vás je tu občanská poradna. Všechny námi poskytované služby jsou diskrétní a bezplatné. Využijte jich!

Centrum pro pomoc obětem

Pomáháme Vám orientovat se v trestním řízení. Jako oběť násilí nebo trestného činu nesmíte trpět ještě tím, že neznáte svá práva a nevíte, jak v nastalé složité životní situaci postupovat. Nabízíme Vám oporu a zastání, nebojte se nás kontaktovat. Bezplatně, nezávazně, diskrétně.

Intervenční centrum Respondeo

Nabízí účinnou pomoc obětem domácího násilí. Vedle psychické a sociální podpory máte možnost využít i právního poradenství při konzultacích a sepisování dokumentů. Využijte našeho silného zázemí, zkušeností a kontaktů na spolupracující organizace. Bezplatně, diskrétně a profesionálně.

Poskytované služby

Potřebujete pomoci? Nebo víte o někom takovém ve svém okolí? Kontaktujte nás — naprosto anonymně a nezávazně, není to tak těžké. Profesionální a dostupná pomoc je tu pro každého... Naší prioritou je najít bezpečné řešení pro všechny, kdo se na nás s důvěrou obrací. Po prvotní psychické stabilzaci předkládáme a vysvětlujeme východiska z krizové situace i jejich rizika. Následně poskytujeme klientovi podporu při veškerých právních a bezpečnostních úkonech. V neznámé situaci nezůstáváte sami. Pomáháme Vám sepisovat dokumenty, jednat s úřady, policií...

Důležité je, že rozhodnutí vždy zůstává na Vás. Do ničeho Vás netlačíme, naší prioritou je najít přijatelné a bezpečné řešení pro Vás i Vaše blízké.