Občanské sdružení Respondeo

Poskytujeme tři sociální služby: občanskou poradnu (pomáhá lidem v obtížné životní situaci řešit např. dluhovou problematiku, občanskoprávní spory, apod.), dále Centrum pro pomoc obětem násilí a trestných činů a Intervenční centrum, které poskytuje podporu obětem domácího násilí. Naše služby jsou profesionální, diskrétní a zcela bezplatné. Na problémy nejste sami - jsme tu pro Vás!

Občanská poradna Respondeo

Dostali jste se do složité životní stiuace a nevíte jak dál? Neznáte svá práva nebo si nejste jisti jak postupovat při jednání s úřady a institucemi? Právě pro Vás je tu občanská poradna. Všechny námi poskytované služby jsou diskrétní a bezplatné. Využijte jich!

Centrum pro pomoc obětem

Pomáháme Vám orientovat se v trestním řízení. Jako oběť násilí nebo trestného činu nesmíte trpět ještě tím, že neznáte svá práva a nevíte, jak v nastalé složité životní situaci postupovat. Nabízíme Vám oporu a zastání, nebojte se nás kontaktovat. Bezplatně, nezávazně, diskrétně.

Intervenční centrum Respondeo

Nabízí účinnou pomoc obětem domácího násilí. Vedle psychické a sociální podpory máte možnost využít i právního poradenství při konzultacích a sepisování dokumentů. Využijte našeho silného zázemí, zkušeností a kontaktů na spolupracující organizace. Bezplatně, diskrétně a profesionálně.

Náš tým

Vedoucí Intervenčního centra Nymburk Mgr. Alena Líbalová

Mgr. Alena Líbalová

Vedoucí Intervenčního centra Respondeo

Manažersky zajišťuje chod sociální služby Intervenční centrum Respondeo.

e-mail: libalova@pomocobetem.cz

tel.: 775 561 847

Bc. Jana Steklá, DiS.

Bc. Jana Steklá, DiS.

Zástupkyně vedoucí Intervenčního centra Respondeo, sociální pracovnice - poradkyně 

Je Vám k dispozici zejména na pobočce intervenčního centra v Kolíně. Dlouhodobě se specializuje na pomoc obětem domácího násilí a trestných činů.

e-mail: stekla@pomocobetem.cz

tel.: 776 561 895

Mgr. Linda Skalová

Mgr. Linda Skalová

Sociální pracovnice - poradkyně

Jako poradkyně je Vám k dispozici na pobočkách IC v Mladé Boleslavi a v Nymburce. Specializuje se na pomoc obětem domácího násilí.

e-mail: skalova@pomocobetem.cz

tel.: 775 561 881

Markéta Škorničková, DiS.

Markéta Škorničková, DiS.

Sociální pracovnice - poradkyně

Klientům je k dispozici především na nymburské pobočce a věnuje se zejména oblasti domácího násilí.

tel.: 775 561 844