Občanské sdružení Respondeo

Poskytujeme tři sociální služby: občanskou poradnu (pomáhá lidem v obtížné životní situaci řešit např. dluhovou problematiku, občanskoprávní spory, apod.), dále Centrum pro pomoc obětem násilí a trestných činů a Intervenční centrum, které poskytuje podporu obětem domácího násilí. Naše služby jsou profesionální, diskrétní a zcela bezplatné. Na problémy nejste sami - jsme tu pro Vás!

Občanská poradna Respondeo

Dostali jste se do složité životní stiuace a nevíte jak dál? Neznáte svá práva nebo si nejste jisti jak postupovat při jednání s úřady a institucemi? Právě pro Vás je tu občanská poradna. Všechny námi poskytované služby jsou diskrétní a bezplatné. Využijte jich!

Centrum pro pomoc obětem

Pomáháme Vám orientovat se v trestním řízení. Jako oběť násilí nebo trestného činu nesmíte trpět ještě tím, že neznáte svá práva a nevíte, jak v nastalé složité životní situaci postupovat. Nabízíme Vám oporu a zastání, nebojte se nás kontaktovat. Bezplatně, nezávazně, diskrétně.

Intervenční centrum Respondeo

Nabízí účinnou pomoc obětem domácího násilí. Vedle psychické a sociální podpory máte možnost využít i právního poradenství při konzultacích a sepisování dokumentů. Využijte našeho silného zázemí, zkušeností a kontaktů na spolupracující organizace. Bezplatně, diskrétně a profesionálně.

Sponzoři

Děkujeme našim sponzorům

...za to, že se i v nelehké době rozhodli podpořit myšlenku bezplatného profesionálního poradenství. I díky jejich příspěvkům se stále daří účinně pomáhat všem, kdo pomoc naléhavě potřebují. Vážíme si jejich podpory a bereme ji jako závazek do budoucna.

Važení klienti, profesionální služby Vám nadále nabízíme bezplatně i díky následujícím partnerům:

 

Evropský sociální fond představuje hlavní zdroj peněz pro Intervenční centrum Respondeo a Centrum pro pomoc obětem.

 


 

       

 

 


 

Město Kolín  
Nymburk Mladá Boleslav Kolín Městec Králové Čelákovice Brandýs n./L. - Stará Boleslav Pečky  

 

 

Naši dárci v roce 2011

Naši dárci v roce 2012

Naši dárci v roce 2013

Naši dárci v roce 2014

 

Děkujeme!